Сервис Центр

Як споживачам “ЕНЕРА СУМИ” отримати консультацію під час карантину?

 Поділитися

Поділитися в

 Особистий прийом споживачів у центрах обслуговування клієнтів “ЕНЕРА СУМИ” не проводиться. Задля безпеки відвідувачів і співробітників постачальної компанії ЦОК працюють у дистанційному режимі. Тому нагадуємо, як вирішити питання електро- і газопостачання з дому або офісу.

 Дізнатися баланс особового рахунку, перевірити оплату, передати показники електролічильника чи з’ясувати, чому не отримали паперову платіжку – усі ці питання споживачі “ЕНЕРА СУМИ” можуть вирішити у телефонному режимі або онлайн.

– У всіх центрах обслуговування клієнтів облаштовано спеціальні місця, де споживачі можуть написати звернення або заяву. На вході в ЦОК є наліпки з контактами наших співробітників. Телефонуйте за вказаними номерами – вам обов’язково підкажуть, як заповнити документи. Також встановлено скриньки, у яких можна залишити звернення. Ми максимально дбаємо про безпеку персоналу і відвідувачів та робимо усе, аби клієнти “ЕНЕРА СУМИ” не відчули незручностей у зв’язку із карантинними обмеженнями, – наголошує директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина ЛОШАК.

– Закликаємо споживачів приходити до центру обслуговування клієнтів лише за нагальної потреби. Обирайте найбільш зручний для вас канал зв’язку і вирішуйте питання дистанційно. Якщо уникнути візиту в ЦОК не вдається, обов’язково використовуйте захисну маску чи респіратор, дезінфікуйте руки антисептиком, дотримуйтеся соціальної дистанції, – додає головний адміністратор Сумського центру обслуговування клієнтів ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Тетяна КУЗЬМЕНКО.

Крім того, “ЕНЕРА СУМИ” пропонує юридичним клієнтам і партнерам компанії обмінюватися документами через систему електронного документообігу “Вчасно”. Докладніше про такий формат співпраці – у попередніх публікаціях на вебсайті компанії.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору