Як подолати внутрішнього та зовнішнього окупантів розповів у Сумах кандидат у Президенти Валентин Наливайченко + Фото

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні у Сумах презентував свою передвиборчу кампанію кандидат у президенти Валентин Наливайченко. Під час прес-конференції лідер Руху “Справедливість” розповів як створити гідні умови для українців, звільнити країну від зовнішнього та внутрішнього окупантів. Розповів політик і про те, як боротися з корумпованою владою.

За словами політика, Україна має одразу двох окупантів: внутрішнього та зовнішнього. Перший – це корумпована влада, а другий – зовнішній агресор, що поставив під загрозу територіальну цілісність та державну безпеку. Відновити ж країну можна лише шляхом деокупації та знищенням корупції.

“Потрібно знищити корупцію у владі. Досить нам агентів ФСБ, власників офшорів та російського бізнесу на державних керівничих посадах. Корумпована влада є найбільш зрадницькою і небезбечною для українців. Корупція під час війни – це мародерство і розкрадання країни. Знищення корупції – це повне очищення і оновлення влад”, – зазначає лідер громадсько-політичного Руху “Справедливість”.

Для оновлення державного порядку Валентин Наливайченко пропонує суттєво скоротити кількість державних органів та чиновників усіх рівнів, а також запровадити прозорі конкурси на керівні посади в уряді та правоохоронних органах для регулярного оновлення та очищення влади. Також, в Україні запрацюють соціальні ліфти: обдарована молодь отримає можливість потрапити на роботу до органів державної влади без протекцій та хабарів. Розширення переліку виборних посад на всіх рівнях влади надасть громадам право обирати та відкликати керівників місцевої поліції, прокурорів, суддів.

Щодосоціального розвитку, то політичний діяч розробив план дій щодо встановлення гідних умов життя громадян.

“Кодекс “Соціального захисту громадян” – це базовий документ соціальних гарантій вчасної та повної виплати заробітних плат, пенсій, стипендій та субсидій. Невиконання зобов’язань матиме наслідком жорстке кримінальне покарання. Також, нашою метою є відновлення медичної сфери. Я категорично проти проти закриття районних лікарень та скорочення робочих місць у районах. Ми повинні запровадити обов’язкове державне медичне страхування”, – говорить Валентин Наливайченко.

Кандидат у президенти має чіткий покроковий план відновлення миру та деокупації частин Донецької та Луганської областей та АР Крим, який, серед іншого, передбачає укладення нової дієвої міжнародної угоди.

За словами Валентина Наливайченко, майбутній президент, в першу чергу, має добитися створення міжнародної коаліції для відновлення територіальної цілісності України. Другим важливим кроком є створення міжнародного економічного фонду для допомоги українцям та відбудови зруйнованої війною інфраструктури.

“Кожен наш активіст протягом минулого року разом із громадськими організаціями з Канади та інших країн змогли допомогти більше ніж тисячі жителям Сумщини”, – говорить Валентин Наливайченко.

Сучасна армія – гарант миру. Саме тому ще однією метою кандидата у президенти є створення сучасної армії, забезпечення оборонно-промислового комплексу, розвиток резервної Добровольчої Армії.

У Білопіллі Валентин Наливайченко провів зустріч з виборцями.

 

Джерело: The Sumy Post

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору