ontaxi
Реклама
Сервис Центр

Як перевірити, чи немає у Вас боргу за електроенергію перед ПАТ «Сумиобленерго»?

 Поділитися

Поділитися в

ПАТ «Сумиобленерго» попереджає: якщо у Вас залишився борг перед Товариством за спожиту електричну енергію в 2018 році, будь ласка, терміново погасіть його. Оскільки заборгованість тягне за собою знеструмлення оселі!

Нагадаємо, з 1 січня 2019 року ПАТ «Сумиобленерго» стало оператором системи розподілу електроенергії. І того ж місяця жителі Сумщини отримали два рахунки за спожиту електричну енергію.

1) від ПАТ “Сумиобленерго” за спожиту електричну енергію в попередньому місяці (у січні 2019 – за грудень 2018, оскільки в 2018 році постачальником електроенергії була ще ця організація);

2) від нового постачальника із рекомендованим платежем на січень 2019 року.

Дехто оплатив рахунок нового постачальника, але проігнорував рахунок від ПАТ «Сумиобленерго» за спожиту електричну енергію ще в грудні 2018 року або й раніше.

На сайті енергетичної компанії роз’яснюють, де можна переглянути наявну заборгованість:

Як попереджають про заборгованість?

Кожному побутовому споживачу, який має заборгованість, надіслали поштою або особисто вручив контролер відповідне повідомлення, де зазначена сума заборгованості та реквізити, за якими необхідно здійснити оплату.

Як погасити борг?

У банківських установах, відповідно до реквізитів, зазначених у попередженні про відключення.

Що буде, якщо борг не погасити?

У разі відсутності оплати та після попередження про відключення, таким споживачам  буде припинено постачання електроенергії.

 

P.S. Згідно з вимогами розділу 7 Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 312 від 14.03.2018 року, в разі проведення відключення, споживачу, крім суми заборгованості, необхідно буде й оплатити  повторне підключення електроустановки.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору