Як кредитна історія впливає на можливість отримати кредит

Споживач, Фінанси 23:22, 17.09.2022
 Поділитися

Поділитися в

Як кредитна історія впливає на можливість отримати кредит

Фінансові установи, ухвалюючи рішення з приводу видачі позики, звертають увагу на декілька факторів. Важливішим, крім наявності довідки з місця роботи, є кредитна історія. Особа, яка має непогашену заборгованість, навіть в інших банках, або не завжди своєчасно оплачувала кредити, з великою часткою ймовірності отримає відмову. Зараз багато українців опинилися на межі матеріальної скрути. Дехто був вимушений покинути рідні домівки, інші втратили роботу та постійний дохід. Вони могли до кризи стабільно сплачували відсотки по кредиту, а після – не мати такої можливості. У зв’язку с тим, їх КІ була зіпсована.

Але це зовсім не означає, що зникла можливість отримати гроші, у яких виникла необхідність. Так, банківські установи скоріш за все відмовлять, не зважаючи на обставини, у яких опинилася людина. У такому випадку єдиним та оптимальним варіантом залишається оформити кредит онлайн з поганою кредитною історією у мікрофінансовій організації. МФО «Качай Гроші» прагне допомогти кожній людині, та готова дати можливість вирішити фінансову проблему за короткий термін.

Навіть особа, яка має низьку оцінку благонадійності може подати заяву про отримання мікропозики. Без офіційного працевлаштування, всіляких довідок та довготривалих перевірок, оформлюється позика. Процес оформлення виконується в дистанційному режимі, тобто через Інтернет. Зробити це можна 24/7 незалежно від свого місця перебування. Знадобляться лише паспортні та контактні дані, номер банківської картки. Термін дій позики для всіх клієнтів єдиний: від 10 до 20 діб.

Що таке погана кредитна історія?

Якщо людина не повернула взяті у банку кошти у повному обсязі, часто порушувала договір, інформація про це буде занесена до кредитної історії, та стає відомою всім фінансовим установам. Платник більш не матиме доступу до позикових коштів від банківських організацій на вигідних умовах. Нові позики або зовсім йому не будуть видаватися, або матимуть дуже високий відсоток по кредиту. Швидко виправити погану кредитну історію неможливо. Знадобиться час, щоб переконати банківську структуру у своїй фінансовій дисципліні. У становище клієнта, який не зміг з об’єктивних причин погасити заборгованість, готові увійти МФО, які більш лояльно відносяться до платників, та пропонують непогані умови. Це низькі відсоткові ставки, зручні варіанти виплат, безпечна, швидка та комфортна процедура оформлення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору