Як опанувати професію веб-дизайнера і стати затребуваним спеціалістом?

Освіта, Споживач 18:27, 3.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

курси веб-дизайну

Події у країні багатьох змусили подивитися на онлайн-професії під іншим кутом, деякі вже встигли опанувати певні навички, а дехто ще перебуває у роздумах. Веб-дизайн – один із найпопулярніших онлайн-напрямів, а веб-дизайнери є затребуваними та високооплачуваними спеціалістами. Щоб створювати дизайни і макети, непотрібно навчатися багато років – курси web дизайну дають гарний старт для того, аби круто змінити своє життя у майбутньому.

Як і де можна вивчити веб-дизайн

Звісно, зараз час технологій і будь-яку інформацію можна знайти у вільному доступі, але що з нею робити, як систематизувати і застосовувати на практиці? І щоб не витрачати дарма свій час і сили, існують курси, де всього за 2,5 місяці навіть початківці зможуть опанувати професію веб-дизайнера, отримати всі необхідні базові знання, практичний досвід, навчитися розбиратися у Figma – безкоштовній та суперкрутій програмі, яка використовується фахівцями з веб-дизайну в усьому світі.

Переваги таких курсів – можливість навчатися у будь-який час і у будь-якому місці. Розробники курсу Веб дизайну UX/UI Design (Figma) у Lemon.School зі своїми студентами під час занять займаються практичною частиною, при цьому надають всю необхідну теорію в особистому кабінеті на сайті – лекції зберігаються у відеозаписі і їх можна переглянути, коли зручно.

Окрім цього, студентам пропонують зручну форму оплати та системи знижок.

Після завершення курсів випускники отримують сертифікат і можуть впевнено використовувати Figma, працювати з замовником, застосовувати різні стилі, розробляти концепцію сайту, презентувати проект, готувати макет для верстальника.

Чим приваблює професія веб-дизайнера?

 Будь-якою справою людина має горіти, аби мати крутий результат, дохід, затребуваність. Веб-дизайн саме про це:

  • це цікава і творча професія, а без веб-дизайнерів не обходиться жодна фірма, магазин, компанія;
  • для досвідчених спеціалістів завжди є багато роботи, деякі навіть самі обирають собі проекти, з якими цікаво та вигідно працювати;
  • сьогодні все в інтернеті – тут купують, продають, ведуть бізнес, спілкуються, шукають. Тому попит на веб-дизайнерів зростає щороку;
  • веб-дизайнери самі вирішують коли і скільки працювати, самостійно будують свій графік роботи та розпорядок дня. А ще можуть працювати з будь-якого місця земної кулі;
  • у цій професії люди завжди перебувають у тонусі: навчаються новому, опановують нові знання і технології, перебувають у курсі всіх новинок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору