Вже третій рік у Шостці навчають фахівців з монтажу, ремонту та обслуговування сонячних та вітрових електростанцій

Освіта 13:30, 9.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

На ринку праці зростає потреба в нових кваліфікованих робітниках. Усе більш актуальними стають  нові технології з постачання електроенергії, встановлюються сонячні та вітрові електростанції.
 Тому є й попит на фахівців, які займаються монтажем, ремонтом та обслуговуванням сонячних і вітрових електростанцій – електромонтерів з ремонту та обслуговування сонячних електроустановок.

Тому Шосткинський центр професійно-технічної освіти вже третій рік здійснює підготовку кваліфікованих робітників за цією професію.

– Ми вчимо працювати з приладами та відповідним обладнанням, прокладати дроти й кабелі, підключати та монтувати, проводити моніторинг і регламентні роботи, обслуговувати електроустановки.
Отримати професію “Електромонтер з ремонту та обслуговування сонячних електроустановок” можна як безкоштовно, за рахунок регіонального замовлення, так і за рахунок фізичних осіб.
Для цього необхідно заповнити електронну заяву на сайті нашого закладу освіти або особисто в приймальній комісії за адресою: м.Шостка, вул. Гагаріна, 21, – розповідають у Шосткинському центрі ПТО.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору