Вже рік у Шостці триває інклюзійний проєкт «Почути світ, щоб бачити життя»: бібліотекар читає книги по телефону для тих, хто не може читати

 Поділитися

Поділитися в

Рік тому у Шосткинській центральній бібліотеці запровадили інклюзивний проєкт кіноклубу Docudays UA «Почути світ, щоб бачити життя». Читати книжки телефоном щодня і абсолютно безкоштовно: таке ноу-хау запровадили у бібліотеці для людей, які з тих чи інших причин не можуть самостійно читати. Серед слухачів – незрячі, люди літнього віку та ті, хто важко хворіє.

Завідувачка читальним залом Анжеліка Пєнкіна читає людям книги по телефону. Проєкт запустили на прохання нової користувачки книгозбірні. З певних причин жінка не може читати сама.

З початку впровадження ініціативи пройшов рік, та проєкт і досі триває і користується популярністю:

– Ось і промайнув рік, з того дня як наша бібліотека почала втілювати в життя інклюзійний проєкт Кіноклубу Docudays UA «Почути світ, щоб бачити життя». Багато чого сталося за цей рік, але кожного дня о 14:30, щоб не відбувалося ми виходимо на зв’язок. Ми стали стали добрими друзями, ми ділимося своїми радощами і проблемами, ми спілкуємося, ми обмінюємося думками, ми допомогаємо один одному. Проєкт продовжується, спілкування триває доти, доки це буде потрібно. Все буде Україна! – кажуть у бібліотеці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору