Дерматолог

Визначились фіналісти Чемпіонату Шостки з футболу серед школярів + Фото

Футбол 20:00, 11.10.2021

На минулому тижні розпочався Чемпіонат міста з футболу серед школярів.

Цьогоріч в ньому беруть участь команди шкіл № 1, 4, 5, 7, 11, гімназії та ліцею. Як завжди, матчі проходять на стадіоні КДЮСШ «Барса».

Сьогодні, 11 жовтня, грали принципові суперники – команди гімназії та школи-ліцею. Якщо ліцеїстів для виходу у фінал влаштовувала навіть нічия, то їх суперникам потрібна була лише перемога.

Футболісти гімназії були налаштовані дуже рішуче і вже на 15 хвилині матчу повели в рахунку. Втім за декілька хвилин ліцеїсти зрівняли рахунок. У другому таймі обидві команди відзначились, але і в першому, і в другому випадку арбітр зафіксував офсайд.

Гра так і закінчилася з рахунком 1:1. Команда школи-ліцею – у фіналі, який відбудеться завтра, 12 жовтня. Другим фіналістом стала збірна школи № 7.

У матчі за «бронзу» зустрінуться команди гімназії та школи № 11.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!