Вистачає лише на харчування, або й на ньому економлять: 71% опитаних шосткинців заявили, що живуть за межею бідності
Поділитися в
Копіювати посилання
Згідно опитування НБУ, протягом останніх двох років кількість бідних в Україні зросла вдвічі, а багатих – втричі.
На що цьогоріч вистачає коштів мешканцям Шосткинської громади – ми з’ясували у опитуванні від Шостка.INFO.
У голосуванні взяли участь 1395 осіб.
Більшість – 37% голосів вказали, що доходів вистачає лише на харчування. На одяг та взуття треба накопичити, позичити.
34% опитаних зазначили, що економлять навіть на продуктах харчування. За кількістю голосів ця категорія посіла друге місце рейтингу.
Тобто, 71% шосткинців (37% та 34%) живуть за межею бідності!
І лише 2% опитаних можуть дозволити собі будь-які покупки.
Решта пунктів в опитуванні отримали, відповідно, 9%, 9%, 6%, 4% – це категорії населення з середнім рівнем доходів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: