Вирубав близько 100 дерев: на Шосткинщині затримали зловмисника
Поділитися в
Копіювати посилання
На Шосткинщині чоловіка затримали за незаконну порубку дерев.
Поліцейські викрили 59-річного чоловіка, коли той рубав дерева у лісосмузі між селами Воздвиженське та Окіп, що на Шосткинщині. До правоохоронців надійшло повідомлення про незаконний поруб дерев.
Чоловік почав випилювати дерева ще в квітні. Зазвичай це були сосни, осини та берези — зазначають поліцейські. Цифра збитків сягнула близько ста дерев різних порід.
За цим фактом відкрили кримінальне провадження за ст. 246 Кримінального кодексу України «Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: