Дерматолог
Авто Світ

Випускниця шосткинської школи склала НМТ на максимальні 200 балів

Знай наших!, Освіта 11:36, 28.06.2025
 Поділитися

Поділитися в

Максимальні 200 балів з української мови на НМТ отримала Олеся Авсєєвич, учениця 11 класу Шосткинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №12. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці навчального закладу

Підготувала до іспиту дівчину Антоніна Ляшенко, вчителька української мови та літератури.

“Олеся цілеспрямована й наполеглива, відповідально ставилась до занять. Не зважаючи на хвилювання, вона впоралась і отримала найвищий результат”, – зазначають у школі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору