Випускниця шосткинської школи склала НМТ на максимальні 200 балів
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Максимальні 200 балів з української мови на НМТ отримала Олеся Авсєєвич, учениця 11 класу Шосткинської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №12. Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці навчального закладу
Підготувала до іспиту дівчину Антоніна Ляшенко, вчителька української мови та літератури.
“Олеся цілеспрямована й наполеглива, відповідально ставилась до занять. Не зважаючи на хвилювання, вона впоралась і отримала найвищий результат”, – зазначають у школі.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: