Дерматолог
Авто Світ

Випускники Шосткинського ліцею – серед тих, хто набрав найбільше балів на НМТ-2023 на Сумщині

Освіта 14:14, 30.06.2023
 Поділитися

Поділитися в

В Україні понад 3,6 тисячі вступників отримали 200 балів з одного предмету НМТ. Результати основної сесії НМТ з’явилися в персональних кабінетах учасників 28 червня.

Директор Харківського центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко повідомив на своїй сторінці у Facebook що на Сумщині найбільшу кількість 600 балів на НМТ (кожен з трьох тестів здали на максимальні 200 балів) отримали дві випускниці Конотопського ліцею № 11 та Кролевецького ліцею № 5.

Ще двоє випускників Сумської гімназії №1 набрали по 400 балів.
Понад три 200-бальники у Сумській області в таких містах:
  • Суми – 34
  • Кролевець- 13
  • Ромни- 8
  • Конотоп – 7
  • Охтирка – 6
  • Шостка – 6
  • Путивль – 5

Заклади Сумської області, у яких понад три 200-бальники:

  • Кролевецький ліцей №3 – 6 оцінок по 200 балів
  • Сумська спеціалізована школа №9 – 6 оцінок по 200 балів
  • Сумська гімназія №1 – 6 оцінок по 200 балів
  • Сумська класична гімназія – 6 оцінок по 200 балів
  • Кролевецький ліцей №5 – 4 оцінки по 200 балів
  • Путивльський ліцей №2 ім. Г.Базими – 4 оцінки по 200 балів
  • Конотопський ліцей №11 – 3 оцінки по 200 балів
  • Охтирська загальноосвітня школа ім. Б.Антоненка-Давидовича – 3 оцінки по 200 балів
  • Роменський ліцей №1 ім.П. Калнишевського – 3 оцінки по 200 балів
  • Шосткинський НВК: спеціалізована школа-ліцей – 3 оцінки по 200 балів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору