Викладач Шосткинської дитячої школи мистецтв відзначена стипендією голови Сумської ОДА
Поділитися в
Копіювати посилання
Очільник області Володимир Артюх призначив стипендії провідним творчим працівникам Сумщини. Таку новину повідомляє управління культури ОДА.
«Ураховуючи вагомі досягнення та значний внесок у розвиток і пропаганду національної культури, високу професійну майстерність, активну громадську діяльність, голова Сумської обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації призначив 20 стипендій провідним творчим працівникам області на 2025 рік», – йдеться у повідомленні.
Серед них і викладач Шосткинської дитячої школи мистецтв Тетяна Стегайло. Вона відома у нашому місті співачка і педагог, керівник народного фольклорного ансамблю «Любисток». Її вихованка Марина Наймитенко є солісткою Одеського оперного театру.
Джерело фото: група фольклорного ансамблю «Любисток» у Фейсбуці
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: