Вихованці Шосткинської станції юних техніків – в призерах обласних конкурсів «Колиска роду-українська хата» та «Техніка майбутнього»

 Поділитися

Поділитися в

У рамках обласного соціально-освітнього національно-патріотичного проекту «Голос крові: ми – Українці!» з 26 по 30 квітня поточного року відбувся обласний конкурс-виставка технічної творчості з виготовлення макетів української садиби «Колиска роду-українська хата» у номінації «Садиби майбутнього» та конкурс з виготовлення діючих моделей судно-, авто- та авіатехніки у номінації «Техніка майбутнього».

У заходах взяли участь 63 дитини, вихованці 28 закладів загальної середньої та позашкільної освіти області, повідомляє обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю.

Усі учасники творчо підійшли до виготовлення своїх експонатів для конкурсу та представили цікаві, різноманітні роботи, які вирізнялися високим рівнем володіння різними техніками виготовлення, якістю виконання, оригінальністю задуму та гармонійністю побудови композиції.

За підсумками проведення конкурсу-виставки технічної творчості з виготовлення макетів української садиби «Колиска роду-українська хата» у номінації «Садиби майбутнього» переможцями стали 10 експонатів, конкурсу з виготовлення діючих моделей судно-, авто- та авіатехніки у номінації «Техніка майбутнього» – 6 експонатів.

Зокрема, серед призерів і Шосткинська станція юних техніків. У віковій категорії від 10 до 14 років «Еко садибу майбутнього» представили Артем Грива та Андрій Сатаров і отримали третє місце конкурсу «Колиска роду – українська хата» в номінації «Садиби майбутнього». У віковій категорії від 15 до 17 років четверте місце цього ж конкурсу отримали Анастасія Вареник, Анна Михайлова та Орина Танцева, які представили «Будиночок майбутнього».

У конкурсі з виготовлення діючих моделей судно-, авто- та авіатехніки у номінації «Техніка майбутнього» у віковій категорії 15-17 років Ілля Бабак представив «Марсохід» і отримав четверте місце. Переможцем цього конкурсу в цій же віковій категорії став Юрій Баранов, який виготовив «Марсіанську пересувну геолого-дослідницьку станцію «Джура».

Підсумкові протоколи можна переглянути тут.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору