Вихованці Шосткинської школи мистецтв – переможці Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку “Щаслива дитина – квітуча Україна”

 Поділитися

Поділитися в

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку “Щаслива дитина – квітуча Україна” заснував відомий у м. Кропивницький власник галереї «Єлисаветград» Микола Цуканов. З кожним роком географія та кількість учасників конкурсу лише розширюється. Так, у 2020 році його організатори отримали 4 тис. 207 робіт. Серед них і 31 малюнок вихованців Шосткинської дитячої школи мистецтв. Роботи Аліни Гринченко, Софії Чередник та Анастасії Деняк увійшли в число переможців. Викладачка юних художниць Алевтина Філон. 

Переможців конкурсу відзначили дипломами та подарунками, а учасників – пам’ятними календарями. Їх наставник отримала подяку за підготовку юних талантів.

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку “Щаслива дитина – квітуча Україна” спрямований на  розвиток дитячої творчості в Україні. Цьогоріч він вперше за свою 11-ти річну історію відбувся онлайн, у такому ж форматі пройшла і виставка робіт усіх учасників конкурсу.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору