Дерматолог
Авто Світ

Вихованці шосткинської «Барси» виступили на Чемпіонаті України з хокею на траві U-11

Спорт 19:48, 14.09.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 14 вересня, в м. Калинівка (Вінницька область) завершився Чемпіонат України з хокею на траві серед юнаків U-11. Цього сезону це діти 2014 року народження та молодше, повідомляється на сторінці Фейсбук-спільноти «Хокей на траві – Шостка».

В Чемпіонаті країни взяли участь команди з Вінницької, Житомирської, Закарпатської та Сумської областей.

Вихованці КДЮСШ «Барса» отримали гарний досвід, але, на жаль, не посіли призових місць. Команда фінішувала на 8 сходинці.

Чемпіоном України стали господарі змагань – юні хокеїсти ДЮСШ «Авангард-1» (Калинівка). У фіналі вони з рахунком 4:2 обіграли однолітків з ОСДЮСШОР «Олімпія-1» (м. Вінниця).

Бронзові медалі чемпіонату здобула команда ОСДЮСШОР «Олімпія-1» (м. Вінниця).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору