Вихованці шосткинської «Барси» виступили на Чемпіонаті України з хокею на траві U-11
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 14 вересня, в м. Калинівка (Вінницька область) завершився Чемпіонат України з хокею на траві серед юнаків U-11. Цього сезону це діти 2014 року народження та молодше, повідомляється на сторінці Фейсбук-спільноти «Хокей на траві – Шостка».
В Чемпіонаті країни взяли участь команди з Вінницької, Житомирської, Закарпатської та Сумської областей.
Вихованці КДЮСШ «Барса» отримали гарний досвід, але, на жаль, не посіли призових місць. Команда фінішувала на 8 сходинці.
Чемпіоном України стали господарі змагань – юні хокеїсти ДЮСШ «Авангард-1» (Калинівка). У фіналі вони з рахунком 4:2 обіграли однолітків з ОСДЮСШОР «Олімпія-1» (м. Вінниця).
Бронзові медалі чемпіонату здобула команда ОСДЮСШОР «Олімпія-1» (м. Вінниця).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: