Вихованці шосткинської «Барси» у складі збірної України виступають на Чемпіонаті Європи з хокею на траві
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 26 липня, збірна України стартувала на Чемпіонат Європи з хокею на траві серед молодіжних команд U-21 (третій дивізіон), що проходить у Фінляндії.
У дебютному матчі наша команда, у складі якої виступають вихованці шосткинської КДЮСШ «Барса» Костянтин Колієнко та Ростислав Яковенко, впевнено перемогла литовців 4:1.
Сьогодні, 27 липня, українці зіграли зі своїм основним конкурентом – збірною Швейцарії. Рахунок матчу 1:1.
Завтра на турнірі день відпочинку. Наступна гра 29 липня з господарями, збірною Фінляндії, повідомляється на сторінці спільноти «Хокей на траві – Шостка».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: