Вихованці шосткинської “Барси” – призери турніру з гандболу у Хмельницькому
Поділитися в
Копіювати посилання
19–20 лютого в Хмельницькому пройшов відкритий міський турнір з гандболу серед команд юнаків та дівчат 2014–2015 років народження. Змагання були приурочені до Дня Героїв Небесної Сотні.
Вихованці КДЮСШ «Барса» продемонстрували впевнену гру: дівчата вибороли срібні медалі турніру, а хлопці у напруженій боротьбі здобули для команди бронзові нагороди.
“Ці досягнення — результат системної підготовки тренерів, підтримки батьків та величезної самовіддачі юних спортсменів”, – зазначають у КДЮСШ “Барса”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: