Дерматолог
Авто Світ

Вихованці шосткинського “Орлятка” презентували виставку творчих робіт

Мистецтво 13:25, 11.04.2025
 Поділитися

Поділитися в

У виставковій залі Шосткинського UNITY – центру 10 квітня відкрилась виставка робіт вихованців КДЮТ “Орлятко” “Весняна феєрія”, яка є свого роду підсумком творчої діяльності вихованців закладу.

Основна мета виставки не лише продемонструвати результати наполегливої праці дітей, а й надихнути їх на подальші кроки у світі творчості.

Виставка різнопланова, тут представлені роботи гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва – це малюнки, витинанки, роботи з бісеру, текстилю, тощо. Кожна робота – це маленький всесвіт з власною історією. У КДЮД “Орлятко” запрошують всіх охочих відвідати виставку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору