Вихованці шосткинського “Орлятка” презентували виставку творчих робіт
Поділитися в
Копіювати посилання
У виставковій залі Шосткинського UNITY – центру 10 квітня відкрилась виставка робіт вихованців КДЮТ “Орлятко” “Весняна феєрія”, яка є свого роду підсумком творчої діяльності вихованців закладу.


Основна мета виставки не лише продемонструвати результати наполегливої праці дітей, а й надихнути їх на подальші кроки у світі творчості.
Виставка різнопланова, тут представлені роботи гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва – це малюнки, витинанки, роботи з бісеру, текстилю, тощо. Кожна робота – це маленький всесвіт з власною історією. У КДЮД “Орлятко” запрошують всіх охочих відвідати виставку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: