Вихованці шосткинського “Орлятка” – переможці Всеукраїнського конкурсу, присвяченого Дню закоханих
Поділитися в
Копіювати посилання
Вихованці Шосткинського міського клубу дитячої та юнацької творчості “Орлятко” взяли участь у Всеукраїнському мистецькому конкурсі до Дня закоханих “Зірки кохання”.
Як повідомляють у закладі позашкільної освіти, вихованка гуртка “Витинанка з елементами англійської мови” Софія Коперсако представила роботу “Мережане серце” та виборола І місце. Також дівчина отримала приз глядацьких симпатій.
Вихованка гуртка “Акварель” Варвара Бельченко з роботою “Букет” посіла І місце.
Єлизавета Корнієнко з роботою “Закохані серця” виборола ІІ місце.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: