Дерматолог
Авто Світ

Вихованці шосткинського “Орлятка” отримали нагороди Міжнародного конкурсу

 Поділитися

Поділитися в

26 березня  у місті Київ відбувся двотуровий  Міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв “Наша ненька Україна”.

Вихованці Шосткинського міського клубу дитячої та юнацької творчості “Орлятко” взяли участь у конкурсі й стали переможцями:

Вікторія Алпанова,  гурток “Cross Fit” – Лауреат І премії;

Варвара Бельченко –  Лауреат ІІ премії.

Керівник гуртків – Надія Алпанова, нагороджена подякою конкурсу.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору