Вихованці шосткинського “Орлятка” отримали нагороди Міжнародного конкурсу
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
26 березня у місті Київ відбувся двотуровий Міжнародний багатожанровий дистанційний фестиваль-конкурс мистецтв “Наша ненька Україна”.
Вихованці Шосткинського міського клубу дитячої та юнацької творчості “Орлятко” взяли участь у конкурсі й стали переможцями:
Вікторія Алпанова, гурток “Cross Fit” – Лауреат І премії;

Варвара Бельченко – Лауреат ІІ премії.
Керівник гуртків – Надія Алпанова, нагороджена подякою конкурсу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: