Дерматолог
Авто Світ

Вихованці Шосткинського «ЕкоЦентру Сергія Корнієнка» перемогли на обласному етапі Всеукраїнських конкурсів

 Поділитися

Поділитися в

Вихованці гуртків «ЕкоЦентру Сергія Корнієнка»  перемогли на обласному етапі Всеукраїнських конкурсів.

Чотири перших місця юні активісти  здобули на дитячо-юнацькій еколого-патріотичній грі «Паросток» та на трьох екоакціях: «День юного натураліста», «Птах року», «Парад квітів біля школи».

Другу позицію діти отримали на ще одному Всеукраїнському конкурсі- огляді внутрішнього озеленення  навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин».

Підготовкою вихованців закладу опікувалися керівники гуртків: Наталія Сакунова, Ірина Дудченко, Олександр Бадрак.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору