Вихованці Шосткинського «ЕкоЦентру Сергія Корнієнка» перемогли на обласному етапі Всеукраїнських конкурсів
Поділитися в
Копіювати посилання
Вихованці гуртків «ЕкоЦентру Сергія Корнієнка» перемогли на обласному етапі Всеукраїнських конкурсів.
Чотири перших місця юні активісти здобули на дитячо-юнацькій еколого-патріотичній грі «Паросток» та на трьох екоакціях: «День юного натураліста», «Птах року», «Парад квітів біля школи».
Другу позицію діти отримали на ще одному Всеукраїнському конкурсі- огляді внутрішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин».
Підготовкою вихованців закладу опікувалися керівники гуртків: Наталія Сакунова, Ірина Дудченко, Олександр Бадрак.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: