Вихованки Шосткинського клубу “Орлятко” – срібні призери Всеукраїнського конкурсу мистецтв
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вихованки гуртка “Ігротехніки” КДЮТ “Орлятко” (керівник Н. Алпанова) Анастасія Карабута та Вікторія Алпанова взяли участь у другому турі Всеукраїнського двотурового конкурсу мистецтв “Новорічні дива”, що проходив у Києві.
У театральному жанрі конкурсу вони представили твір “Баба Параска та Баба Палажка”.
Шосткинки отримали друге місце конкурсу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: