Дерматолог
Авто Світ

Вихованки КДЮТ «Орлятко» стали переможницями міжнародного конкурсу

Культура 17:14, 3.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

Вихованки літературно-драматичного гуртка КДЮТ «Орлятко» гідно представили Шостку на міжнародному конкурсі мистецтв «Празька симфонія».

За результатами творчого змагання Владислава Мирутенко та Мирослава Мирутенко вибороли перші місця у своїх номінаціях. Ще одна вихованка гуртка, Яна Циганок, посіла друге місце.

Крім того, вихованка гуртка театральних мініатюр Дарина Сидоренко також посіла перше місце на цьому конкурсі у номінації «Читці».

У закладі привітали юних учасниць із високими результатами та побажали їм нових творчих досягнень, натхнення і подальших перемог на конкурсах різних рівнів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору