Вихованки КДЮТ «Орлятко» стали переможницями міжнародного конкурсу
Поділитися в
Копіювати посилання
Вихованки літературно-драматичного гуртка КДЮТ «Орлятко» гідно представили Шостку на міжнародному конкурсі мистецтв «Празька симфонія».
За результатами творчого змагання Владислава Мирутенко та Мирослава Мирутенко вибороли перші місця у своїх номінаціях. Ще одна вихованка гуртка, Яна Циганок, посіла друге місце.
Крім того, вихованка гуртка театральних мініатюр Дарина Сидоренко також посіла перше місце на цьому конкурсі у номінації «Читці».

У закладі привітали юних учасниць із високими результатами та побажали їм нових творчих досягнень, натхнення і подальших перемог на конкурсах різних рівнів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: