Вихованка Шосткинської федерації дзюдо здобула звання переможниці на Всеукраїнському турнірі “STRONGER TUGETHER CUP”
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вероніка Благуш, вихованка Шосткинської федерації дзюдо, яка нині тренується у спортивному ліцеї Києва, здобула перемогу у Всеукраїнському турнірі “STRONGER TUGETHER CUP”, про це повідомляє у соцмережах Олексій Романько.
Турнір пройшов вихідними, 11-12 жовтня, у Києві.
У Шостці Вероніку тренував Олександр Сулім.
Попри війну, спортсмени Сумщини продовжують тренуватися, змагатися, досягати нових вершин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: