Вихованка шосткинського театру «Дзеркало» виборола головну нагороду всеукраїнського фестивалю «Злата Фест»
Поділитися в
Копіювати посилання
Вихованці народного художнього колективу театру «Дзеркало» Шосткинського Центру естетичного виховання під керівництвом Анжели Висоцької успішно виступили на всеукраїнському фестивалі «Злата Фест», який проходив у Кам’янці-Подільському.
Юні артисти з Шостки вразили журі своєю майстерністю, щирістю та професійним рівнем акторської гри.
У підсумку Аріна Хукаленко здобула головну нагороду фестивалю — Золоте Гран-прі.
Окрім цього, у сольних виступах вихованці театру вибороли чотири перших та два других місця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: