Вихованка шосткинського ЕкоЦентру здобула срібло на фіналі Всеукраїнського конкурсу «Олімпіада геніїв України – 2026»
Поділитися в
Копіювати посилання
За результатами фіналу Всеукраїнського конкурсу GENIUS Olympiad Ukraine 2026 учениця із Шостки здобула призове місце.
Акуліна Ольга, вихованка гуртка «Біологія рослин» комунального закладу «ЕкоЦентр Сергія Корнієнка», а також учениця Шосткинської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів №1, стала срібною призеркою фіналу конкурсу.
Підготовкою учениці займалася керівниця гуртка О. Кохановська, яка допомогла юній дослідниці представити свою наукову роботу на високому рівні.
Конкурс «Олімпіада геніїв України» об’єднує талановиту молодь з усієї країни та спрямований на підтримку наукових досліджень, інноваційних ідей і розвитку творчого потенціалу учнів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: