Виготовлення ID-паспортів громадян України та закордонних здорожчало. Скільки і за що доведеться платити шосткинцям?

Офіційно, Фінанси 11:31, 4.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

Через здорожчання сировини та матеріалів з 1 січня поточного року Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінило вартість бланків окремих біометричних документів. Відповідно зросла і вартість оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

На скільки зросла вартість, пояснили у Шосткинському відділі Управління Державної міграційної служби України в Сумській області.

Як і раніше, якщо паспорт громадянина України у формі ID-картки оформлюється вперше, послуга безкоштовна.

Оформлення біометричного документу в термін до 20 робочих днів здорожчало з 363 гривень до 372 гривень. Саме на 9 гривень підвищилась ціна бланка, вартість адмінпослуги не змінилася.

За термінове (до 10 робочих днів) оформлення ID-паспорта громадянина України тепер доведеться платити 498 гривень, замість 489 гривень. Знову ж таки: саме на 9 гривень здорожчав бланк.

А паспорт громадянина України для виїзду за кордон став дорожчим на 39 гривень, саме на стільки підвищилась ціна бланку.

Оформлення в термін до 20 робочих днів раніше коштувало 694 гривні, тепер – 733 гривні.

Термінове оформлення до 7 робочих днів та до 3 робочих днів при наявності підстав, ще минулого року вартувало 1046 гривень, зараз – 1085 гривень.

Зверніть увагу, якщо Ви оплатили адмінпослуги та подали заяву для оформлення документів до 31 грудня 2021 року, то отримаєте паспорт ще за старою ціною.

Коли ж оплата адмінпослуг здійснена до 31 грудня, а заява для оформлення документів ще не подана, треба буде доплатити, згідно діючих тарифів.

Довідково: протягом минулого року  Шосткинським відділом Управління Державної міграційної служби України в Сумській області було оформлено 3157 паспортів громадянина України у формі ID-карти та 3055 паспортів для виїзду за кордон.

Головне фото – О. Назаренка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору