Вигідна співпраця: “ЕНЕРА СУМИ” постачає електроенергію за одним із найнижчих тарифів

 Поділитися

Поділитися в

Foto

ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” входить до трійки електропостачальних компаній із найнижчим тарифом. Про це свідчать результати моніторингу ліцензованої діяльності постачальників електричної енергії споживачу за грудень 2019 року, проведеного Національною комісією, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

За даними аналізу, в грудні 2019 року за універсальною послугою ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” поставила 99 млн кВт*год електроенергії, а за вільними цінами – 70 млн кВт*год, що становить 2,1% та 4% від загального обсягу електроенергії, поставленої постачальниками універсальних послуг за універсальною послугою та вільними цінами відповідно.

У грудні 2019 року ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” поставила 1, 24% електроенергії від загального обсягу постачання електроенергії за вільними цінами.

Вартість постачання електроенергії за вільними цінами для споживачів ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” у грудні минулого року при складеному середньому тарифу по РДН становила 1,70 грн/кВт*год з урахуванням ПДВ і послуг оператора системи передачі.

Компанія “ЕНЕРА СУМИ” пропонує взаємовигідну співпрацю підприємствам та організаціям з різних регіонів України.

Нам довіряють провідні компанії країни, промислові гіганти, середній та малий бізнес! 

Детальніше ознайомитись із результами моніторингу можна на сайті НКРЕКП.

Щодо співробітництва із ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Вас проконсультують співробітники відділу по роботі на конкурентному ринку (0542) 660-979 (615) і фахівці центрів обслуговування клієнтів. Режим роботи та адреси ЦОК є на нашому сайті

 

Джерело: сайт компанії “ЕНЕРА СУМИ”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору