Вибухотехніки поліції знищили боєприпаси у двох прикордонних громадах на Сумщині
Поділитися в
Копіювати посилання
Напередодні нового року мобільна група вибухотехніків виїжджала у дві прикордонні громади – звітують поліцейські Сумщини.
За інформацією місцевих жителів, тут знаходились вибухонебезпечні предмети, бойові частини яких не спрацювали під час падіння.
Прибувши на місце виклику, вибухотехніки оглянули територію та знешкодили боєприпаси:
“Небезпечними знахідками виявилися постріл ВОГ-25 та 15-ти кілограмова бойова частина ракети. Обидва ці предмети відносяться до категорії вкрай небезпечних, тому було прийнято рішення знищити їх на місці”, – коментує начальник управління вибухотехнічної служби ГУНП в Сумській області Ігор Черняк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: