Всі “за” та “проти” міжкімнатних дверей зі склом
Поділитися в
Копіювати посилання

Хоча в це й важко повірити, проте нині на антикварних аукціонах все ще можна придбати рідкісні міжкімнатні двері часів Вікторіанської епохи, а, якщо бути точнішими, кінця XIX століття. Примітно те, що вже в ті часи майстри дверної справи оздоблювали свої шедеври витонченими мозаїками та вітражами зі скла. Таке оздоблення не втратило популярності аж дотепер, натомість із розвитком промисловості змінилися характеристики скляних вставок – підвищилась їх стійкість до ударів та інших видів механічного впливу, що є для скла чи не найвизначнішою ознакою.
Плюси міжкімнатних дверей зі склом
Якщо до дверей із декоративним склінням придивитись уважніше, то, скоріш за все, недоліків знайдеться значно менше, ніж переваг, і от чому:
- Світлопроникність. Міжкімнатні двері зі склом пропускають багато денного світла, а тому відмінно підходять для приміщень, куди його потрапляє надто мало, а також інтер’єрів, оформлених у темних відтінках.
- Великий вибір різновидів. Завдяки можливості застосовувати у дизайні виробів елементи скляного декору, виробники мають змогу суттєво урізноманітнювати модельний ряд міжкімнатних дверей. Скло може мати різне забарвлення, бути фацетним, матовим або декорованим піскоструйними малюнками;
- Візуальний ефект. Дверні полотна зі склом досить помітно освіжають інтер’єр та надають приміщенню відчуття вільного простору. До того ж ними доречно облаштовувати приміщення в будь-якому стилі
- Стійкість до биття. Скляні елементи сучасних моделей міжкімнатних дверей виконані зі спеціального міцного скла, яке чудово протистоїть ударам, зокрема український виробник міжкімнатних дверей компанія ”Термінус” використовує для скління широковідомий матеріал триплекс, що вкритий надміцною полімерною плівкою і тому не розсипається на дрібні уламки при ударі.
- Стійкість до вологи, тепла та сонячних променів.
- Гігієнічність. Скло доволі легко очищується від бруду, у догляді допустиме використання спиртовмісних засобів.
Мінуси міжкімнатних дверей зі склом
- Ціна. Двері зі склінням зазвичай дещо дорожчі за глухі моделі.
- Занизька звукоізоляція. Міжкімнатні двері, конструкція яких передбачає наявність скляних вставок, відчутно програють альтернативним виробам із цільного масиву дерева або з глухими дверними полотнами.
- Нестача приватності. Як би там не було, але в спальні, ванній кімнаті або санвузлі доцільніше встановлювати двері без скління, оскільки окрім сонячних променів йому властиво пропускати допитливі погляди.
Перетворюємо мінуси на плюси
Керуючись усього кількома порадами, можна обрати насправді вдалі заскелені двері, що відмінно служитимуть та не один рік привертатимуть до себе захоплені погляди.
Отже, перед покупкою доречно врахувати наступне:
- співвідношення розмірів обраної моделі дверному отвору (у випадку суттєвих розбіжності бажано завчасно замовити послуги фахівця з монтажу);
- матеріал дверного полотна та внутрішнього наповнення;
- товщину та різновид скляного оздоблення;
- якість фурнітури.
Зручніше за все здійснювати пошук за онлайн-каталогами, наприклад, тут зібрані усі міжкімнатні двері українського виробника ”TERMINUS” зі шпонованим покриттям, серед яких неважко знайти моделі зі скляними вставками з однією або двома стулками –
https://terminus.ua/ru/catalog/doors/filter/pokrittya-is-shpon/. У випадку якщо та чи інша модель відсутня на складі, її можливо виготовити на замовлення.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: