Впродовж доби росіяни обстрілювали Шосткинський район з РСЗО, ствольної артилерії, мінометів, скидали авіабомби
Поділитися в
Копіювати посилання
Російські загарбники продовжують обстрілювати прикордонні території Чернігівської та Сумської областей. Всього протягом доби нараховано 15 обстрілів (44 вибухи) із різних видів озброєння. Про це інформує оперативне командування «Північ».
У Шосткинському районі були обстріляні населені пункти Фотовиж (3 обстріли: 7 приходів, ймовірно міномет 120 мм), С.-Буду (4 приходи, ймовірно некеровані авіаційні ракети), Дружбу (4 приходи, ймовірно керовані авіаційні бомби), Пустогород (7 приходів, ймовірно РСЗВ), Вишеньки (3 приходи, ймовірно ствольна артилерія), Заруцьке (3 приходи, ймовірно ствольна артилерія), Яструбщина (5 приходів, ймовірно міномет 120 мм).
«На щастя, інформація про загиблих або поранених серед місцевого населення, не зафіксована», – йдеться у повідомленні ОК «Північ».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: