Вперше на Сумщині відбувся форум депутатів всіх рівнів від партії «Слуга народу» + Відео

Політика 23:43, 26.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 26 червня, у нашому місті відбувся форум депутатів від партії «Слуга народу». Він пройшов у Арт-центрі.

Такий форум проводився вперше на Сумщині. Його учасниками стали депутати місцевих рад нового Шосткинського району, обласної ради від «Слуги народу», а також народний депутат України, голова обласної партійної організації «Слуги народу» Михайло Ананченко.

У своєму виступі він зазначив, що розпочинається партійне будівництво. «У кожному районі, селищі, селі будуть створені осередки, які, сподіваюсь, ви як депутати місцевих рад очолите, – звернувся до народних обранців Михайло Ананченко. – Ми справді президентська сила, у нас великий потенціал, який є в тому числі у Шосткинському районі».

На думку депутата обласної ради Олексія Романька, сила «Слуги народу» в дієвості – в системній, а головне результативній роботі. Він акцентував увагу на необхідності чіткої взаємодії депутатів Верховної Ради, обласних депутатів, депутатів місцевих рад від «Слуги народу». Він навів приклад такої взаємодії, коли вдалося зрушити з мертвої точки вирішення проблеми вивезення та утилізації небезпечних отрутохімікатів, які складуються на території Шосткинської громади з 2015 р.

«Завжди треба пам’ятати: за нами тисячі виборців і вони чекають від нас результативної роботи, чекають позитивних зрушень в різних сферах життєдіяльності громад», – звернувся до присутніх Олексій Романько.

Депутат Сумської обласної ради, голова фракції «Слуги народу» Микита Баня повідомив, що вже в липні в місті буде відкрито центральний партійний офіс в Шосткинському районі. Зараз розвивається «ЗеМолодіжка», ще одне направлення – рух «ЗеЖінки». «Пропонуємо долучатися, співпрацювати», – сказав Микита Баня.

Депутат Шосткинської міської ради Олександр Івченко зазначив, що депутатам місцевих рад доводиться вирішувати багато складних питань, які виникли в ході реформи децентралізації. Ці питання, вважає народний обранець, треба доносити до обласної і центральної влади.

За словами керівника місцевої організації «ЗеМолодіжки» Єгора Гаджиєва, молодіжне крило партії – це комюніті молодих, креативних людей, яких об’єднують ідеї Президента Володимира Зеленського. «У нас є багато планів. Завдяки вашої допомозі будемо їх реалізовувати», – зазначив Єгор Гаджиєв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору