Возобновляется ремонт автодороги Шостка-Пироговка
Поділитися в
Копіювати посилання
Сегодня, 1 октября, предприятие «Автомагистраль-Юг» возобновляет ремонт автодороги Шостка-Пироговка.
«Уряд підтримав прагнення нашої громади щодо відновлення дорожньої інфраструктури на Шосткинщині, фінансування надійшло, і з понеділка…компанія «Автомагістраль-Південь», яка у квітні цього року розпочала ремонт у пирогівському напрямку, відремонтувавши ділянку дороги від Шостки до Богданки, продовжить ремонтні роботи. Не більше ніж за місяць, якщо дорожникам сприятимуть погодні умови, зможемо їздити по хорошій дорозі», – сообщил на своей странице в Фейсбуке народный депутат Украины Игорь Молоток.
В воскресенье вместе с подрядчиками парламентарий обсудил продолжение ремонтных работ.
«…Зважаючи на численні звернення мешканців Новгорода-Сіверського та Шостки, у планах на наступний рік включити в перелік капітальних ремонтів ділянку дороги від пирогівського мосту до Новгорода-Сіверського (десь приблизно 12 км), аби повністю відновити транспортну інфраструктуру між містами», – отметил Игорь Молоток.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: