Воював на боці російської армії та в окупації стріляв у цивільного: на Сумщині судитимуть за воєнний злочин
Поділитися в
Копіювати посилання
Під час окупації стріляв у цивільного — військовий рф родом з України понесе відповідальність за злочин.
У Сумській обласній прокуратурі затвердили та направили до суду акт обвинувачення 41-річного військового рф.
Чоловік родом з тимчасово окупованого міста Харцизьк Донецької області брав участь у бойових діях на Сумщині в складі російської армії.
18 березня 2022 року ворожі війська перебували на території села Малий Вистороп на Сумщині та жорстоко поводилися з мирним населенням.
Обвинувачений під час спілкування з цивільним спершу погрожував, а потім вистрілив у його сторону, поранивши ногу.
Наразі військовослужбовця оголошено в розшук.
Досудове розслідування завершили слідчі Управління Служби безпеки України в Сумській області.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: