Ворог завдав ракетного удару по одному з підприємств Сум, є поранені
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 8 листопада, близько 17.06, окупанти завдали ракетного удару по одному з підприємств у м. Суми. Про це повідомляє обласна прокуратура.
Унаслідок атаки ворога троє працівників отримали поранення. Це 36-річна жінка та два чоловіки, яким по 40 років. Пошкоджено майно підприємства.
За процесуального керівництва обласної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Досудове розслідування здійснюється слідчими Служби безпеки України в Сумській області.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: