Ворог вкотре атакував Шосткинська громаду, є пошкодження
Війна 08:47, 28.05.2026
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні вночі російський агресор в черговий раз завдав удару по Шосткинській громаді. Про це повідомив міський голова Микола Нога.
Внаслідок ворожої атаки пошкоджено 2 житлових будинки, прибудинкової споруди і легкові автомобілі.
Значна частина громади залишається без електроенергії. Вода подається за рахунок альтернативних джерел енергії.
“На місці надзвичайної події працюють аварійно-рятувальні бригади. Збитки та втрати уточнюються”, – наголосив очільник громади.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: