Дерматолог
Авто Світ

Ворог вкотре атакував Шосткинська громаду, є пошкодження

Війна 08:47, 28.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні вночі російський агресор в черговий раз завдав удару по Шосткинській громаді. Про це повідомив міський голова Микола Нога.

Внаслідок ворожої атаки пошкоджено 2 житлових будинки, прибудинкової споруди і легкові автомобілі.

Значна частина громади залишається без електроенергії. Вода подається за рахунок альтернативних джерел енергії.

“На місці надзвичайної події працюють аварійно-рятувальні бригади. Збитки та втрати уточнюються”, – наголосив очільник громади.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору