Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Шосткинщини, є руйнування
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом доби, з ранку 11 червня до ранку 12 червня 2025 року, російські війська здійснили понад 100 обстрілів по 37 населених пунктах у 14 територіальних громадах області.
Найбільше обстрілів зафіксовано у Сумському та Шосткинському районах.
Про це йдеться у добовому зведенні Сумської ОВА.
Ворог активно застосовував скидання ВОГ з БпЛА та керовані авіаційні бомби:
▪️понад 20 скидань ВОГ з БпЛА;
▪️понад 10 ударів КАБів.
Також ворог здійснив удари FPV-дронами та БпЛА по території Сумщини.
Пошкоджено та зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури:
▪️у Середино-Будській громаді пошкоджено господарчу споруду, паркан, та покриття будинку.
За добу місцевими органами влади спільно з підрозділами ДСНС, Національної поліції, громадськими організаціями з прикордонних громад евакуйовано 80 людей.
За добу повітряна тривога в області тривала 15 годин 28 хвилини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: