Ворог наніс удар «Шахедами» по енергетичним об’єктам Шостки та Конотопа
Офіційно 05:32, 22.05.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Ворог наніс авіаційний удар, застосувавши БпЛА типу «Шахед», по енергетичним об’єктам міст Шостки та Конотопа. Про це інформує обласна військова адміністрація.
На місцях прильотів працюють всі необхідні служби. Наслідки атаки росіян уточнюються.
Ведеться робота по відновленню електропостачання, яке було припинене через ворожий удар.
«Зберігаємо спокій, дотримуємось правил безпеки, не ігноруємо сигнали повітряної тривоги», – йдеться у повідомленні ОВА.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: