Вокальний колектив Шосткинської громади – переможець Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв ім.М.В.Лисенка
Поділитися в
Копіювати посилання
Стали відомі результати IІ Всеукраїнського двотурового фестивалю-конкурсу мистецтв ім.М.В.Лисенка «Ой, заграйте, музиченьки!». У ньому взяли участь пердставники Воронізького Будинку культури зразковий хореографічний колектив “Дарунок” (керівник – Лариса Бонько) у номінації “хореографія” та Юрій Корнієнко у номінації “Вокал”.
І колектив, і Юрій Корнієнко у підсумку вибороли перші місця.
“Журі було відмічено гарний рівень підготовки багатьох учасників. Багато з яких отримали спеціальні відзнаки від журі конкурсу (43 учасники та колективи). Ми раді, що наша велика фестивальна родина поповнилась і новими і дуже талановитими учасниками. Бажаємо усім наших зірочками цілеспрямованості, креативних ідей, натхнення, легко йти вперед, здобувати нові знання, нові перемоги та легко втілювати свої мрії у життя”, – зазначили організатори фестивалю.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: