Вокальний ансамбль “Сузір’я” із Шостки святкує чергову перемогу у міжнародному конкурсі
Поділитися в
Копіювати посилання
Наприкінці квітня у Харкові в онлайн форматі пройшов VI Міжнародний фестиваль-конкурс мистецт “Yula Spring Fest”. У ньому взяв участь і народний вокальний ансамбль “Сузір’я”, до складу якого входять студенти Шосткинського фахового коледжу ім.І.Кожедуба СумДУ.
Колектив представив кавер-версію пісні гурту “Океан Ельзи” “Обійми мене” і цей виступ приніс шосткинцям найвищу нагороду конкурсу – гран-прі.
Керівник ансамблю Ірина Соколова відзначена спеціальною подякою.
Нагадаємо, у цьому році “Сузір’ю” виповнюється 30 років.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: