Вокалістка із Шосткинщини здобула перемогу на міжнародному конкурсі мистецтв
Мистецтво 12:22, 15.04.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Наприкінці березня в онлайн-форматі в Києві пройшов Міжнародний конкурс мистецтв “Магічні зірки”. У ньому взяла участь і талановита молодь Шосткинщини.
Зокрема учениця Воронізької школи мистецтв Єлизавета Лебєдь стала лауреатом ІІ премії. Дівчина представила на розсуд журі українську пісню “Ніч яка місячна”.
Її викладачка, Олена Пересунько, відзначена подякою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: