Водителей и пассажиров маршруток в Шостке будут проверять на соблюдение карантинных требований + Видео
Поділитися в
Копіювати посилання
– На сьогодні є проблемним питання щодо перевезення пасажирів загальноміським транспортом. Це стосується карантинних заходів. Ми наполягаємо, щоб усі пасажири, а також перевізники, водії повинні дотримуватися карантинних правил. А саме дотримуватися маскового режиму та дезінфекції транспортних засобів. Дезінфекція проводиться увечері кожного дня. Перевізники виконують її на базі АТП 15909, – сообщила начальник управления экономики Шосткинского горсовета Дарья Гребенюк.
Также специалист отметила, как будут проверять выполнение карантинних тренований перевозчиками и пасажирами, и каное наказание ждет нарушителей.
Подробнее – в сюжете.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: