Вниманию шосткинцев! В специи выявили сальмонеллу

Безпека, Здоров'я 14:51, 26.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

В Государственную службу Украины по вопросам безопасности пищевых продуктов и защиты потребителей поступила информация системы RASFF о выявлении сальмонеллы в порошке лука, экспортируемого из Индии (экспортер Natural Agro Foods) в Германию (производитель Lay Gewurze OHG AP -N: TH 04503) в отдельные государства-члены ЕС, а также ив Украину – Lay Specie. Об этом сообщает Госпродпотребслужба.

«Шосткинське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області попереджає операторів ринку, які застосовують спеції в власному виробництві або здійснюють реалізацію спеції на своїх торгових точках – про необхідність вилучення його з обігу та письмове інформування про виявлену невідповідність у строк не більше двох робочих днів компетентний орган, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», – говорится в сообщении.

Специалисты обращают внимание на то, что все пищевые продукты, находящиеся в обращении на территории Украины, должны маркироваться на государственном языке (ст. 39 Закона Украины «Об основных принципах и требования к безопасности и качеству пищевых продуктов»).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору