Вночі у Шосткинському районі водійка позашляховика в’їхала у господарчу будівлю. Є травмовані
ДТП 14:52, 11.08.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Дорожньо-транспортна пригода сталась у нічний час на Глухівщині.
Як попередньо встановили поліцейські, 31-річна жінка, керуючи автомобілем «Nissan X-Trail», з’їхала на узбіччя і зіткнулася з господарчою будівлею.
Внаслідок ДТП травми отримала 33-річна пасажирка, а також сама водійка.
Автомобіль тимчасово затриманий та поміщений на спеціальний майданчик. У поліції вирішують питання щодо відкриття кримінального провадження, повідомляє ГУНП.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: