Дерматолог
Авто Світ

Вночі у Шосткинському районі водійка позашляховика в’їхала у господарчу будівлю. Є травмовані

ДТП 14:52, 11.08.2024
 Поділитися

Поділитися в

Дорожньо-транспортна пригода сталась у нічний час на Глухівщині.

Як попередньо встановили поліцейські, 31-річна жінка, керуючи автомобілем «Nissan X-Trail», з’їхала на узбіччя і зіткнулася з господарчою будівлею.

Внаслідок ДТП травми отримала 33-річна пасажирка, а також сама водійка.

Автомобіль тимчасово затриманий та поміщений на спеціальний майданчик. У поліції вирішують питання щодо відкриття кримінального провадження, повідомляє ГУНП.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору