Вночі та зранку росіяни вчергове обстріляли дві громади Шосткинського району
Війна 10:37, 30.06.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
За інформацією Сумської ОВА, вночі та вранці ворог здійснив 3 обстріли прикордоння області. Зафіксовано 4 вибухи. Обстрілів зазнали Середино-Будська та Шалигинська громади.
- Середино-Будська громада: ворог бив з мінометів (2 вибухи).
- Шалигинська громада: був обстріл з гранатомету (2 вибухи).
Попередньо – без жертв серед мирного населення та руйнувань цивільної інфраструктури.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: