Вночі та вранці росіяни обстріляли дві громади у Шосткинському районі
Війна 11:30, 2.12.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Вночі та вранці ворог здійснив 2 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумщини. Про це інформує обласна військова адміністрація.
Повідомляється, що зафіксовано 8 вибухів. Обстрілів зазнали С.-Будська та Зноб-Новгородська громади.
По З.-Новгородській громаді ворог бив з мінометів (4 вибухи). С.-Будська громада зазнала мінометного обстрілу (4 вибухи).
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: