Вночі росіяни двічі обстріляли Зноб-Новгородщину
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Про ситуацію на Сумщині сьогодні, 2 жовтня, станом на 10:00, повідомляє голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.
За його даними, у Зноб-Новгородській громаді Шосткинського району між 1:00 та 2:00 було два обстріли. Били з міномету та САУ. Усього 12 приходів.
Близько 9 ранку по Хотінській громаді росіяни відкрили вогонь із САУ, 4 прильоти.
– Попередньо в усіх випадках без жертв та руйнувань. Дякую нашим захисникам та захисницям! – зазначає Живицький.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: