Внаслідок ворожого удару по Шосткинській громаді поранено троє чоловіків
Війна 12:46, 26.08.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Зранку ворог знову атакував цивільну інфраструктуру Шосткинської громади, повідомили у Сумській ОВА.
Поранені троє чоловіків 35, 44 та 48 років. Усіх госпіталізували, медики надають необхідну допомогу.
Внаслідок ударів частина Шосткинщини залишилася без світла. Критична інфраструктура працює на резервному живленні, є перебої зі зв’язком.
Розгорнуті Пункти незламності, тривають відновлювальні роботи.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: