Внаслідок російських обстрілів у Шосткинському районі загинув 51-річний мирний мешканець
Поділитися в
Копіювати посилання
На Сумщині унаслідок мінометного обстрілу на території власного домоволодіння загинув цивільний чоловік, повідомляють у прокуратурі.
За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури проводиться досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднане з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).
За даними слідства, сьогодні, 19 листопада, близько 18:30, застосовуючи заборонені міжнародним правом методи ведення війни, ворог, за попередніми даними, з міномета обстріляв цивільну інфраструктуру м. Середина-Буди. Унаслідок атаки окупантів на території власного домоволодіння загинув 51-річний чоловік.
Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки обстрілів. Досудове розслідування здійснюється слідчими Управління Служби безпеки України в Сумській області.




Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: